Miss Bikini meitenes piedalās bikini fitnesa sacensībās 2015

0 komentāri

Pagājušajās brīvdienās sporta klubā MyFitness Bolero IFBB Latvija projekta Miss Bikini Fitness 2015 ietvaros notika sacensības IFBB MyFitness kauss bikini fitnesā 2015, kur piedalījās IFBB Latvija jubilejas projekta dalībnieces un Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas bikini fitnesa sportistes.

Šādas sacensības, kas tika rīkotas sporta klubā, Latvijā notika pirmo reizi, un uzreiz guva lielu interesi. Kā arī tas ir jauninājums, sniedzot iespēju projekta dalībniecēm ielūkoties sacensību norisē, kas viņas sagaida fināla sacensībās 3. maijā Studio69!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz valdošo satraukumu, meitenes bija cītīgi gatavojošās šim pasākumam, un, kā vēlāk atzina, šī diena viņām esot bijusi īpaši emocionāla, un šis pasākums ļoti iedvesmojis un motivējis vēl cītīgāk gatavoties gaidāmajām fināla sacensībām.

Kopā piedalījās 30 projekta dalībnieces, kuras tika sadalītas trijās kategorijās pēc auguma. Neskatoties uz visu projektu dalībnieču ievērojamajiem rezultātiem un nopietno gatavošanos, atzīmēsim kategoriju pirmo trīs godalgoto vietu ieguvējas.

Kategorijā Miss Bikini Fitness 1: 1. vieta Lidija Huri-Žaža, 2. vieta Ilvija Belicka, 3.vieta Ivanda Laizāne; Miss Bikini Fitness 2: 1. vieta Anastasija Volozaninova, 2. vieta Laura Zviedre, 3. vieta Dana Turecka; kategorijā Miss Bikini Fitness 3: 1. vieta Santa Liepiņa, 2. vieta Nadežda Bogdanova, 3. vieta Kristīne Špura.

Sacensībās piedalījās arī 16 profesionālās sportistes, kuras tika sadalītas 2 bikini fitnesa kategorijās. Kategorijā Bikini Fitness – 169 cm godalgoto pirmo vietu ieguva Margarita Veverica, otro vietu Sandra Jeršova, bet trešajā vietā ierindojās Lita Fībiga. Bikini Fitness kategorijā + 169 cm pirmo vietu ieguva Veronika Seržante, otro vietu Irina Mihailova, bet trešo vietu ieguva Austra Kausniece.

Kategorijas tiesāja tiesnešu brigāde, kuras sastāvā bija IFBB starptautiskas kategorijas tiesnesis un IFBB Latvija federācijas galvenais treneris Vladimirs Belovs, Nacionālās kategorijas tiesnesis Tomass Vītols, Latvijas bodibildinga leģenda Aivars Visockis, IFBB Latvija vadošā fitnesa sportiste Marina Zvančuka, MyFitness klubu treneres, kuras projekta ietvaros vadīja meitenēm grupu nodarbības – Alīna Silicka un Ieva Auzere Podniece, kā arī, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova.

Pateicamies MyFitness Bolero vadībai par atbalstu un iespēju rīkot šāda veida pasākumu, un ar nepacietību gaidām 3. maiju, kad notiks IFBB Latvija Miss Bikini Fitness projekta fināls Studio 69.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas