Liepājas basketbolisti izdomājuši oriģinālu Valentīna dienas apsveikumu!

0 komentāri

Liepāja/Triobet basketbola komandas treneri un spēlētāji izdomājuši oriģinālu veidu, kā apsveikt visu Valentīna dienā! Liepājnieki Olimpiskā centra tribīnēs apsēdušies, izveidojot sirdi!

Ar komandas galveno treneri Uvi Helmani priekšgalā basketbolisti apsēdušies Olimpiskā centra tribīnēs un arī liepājnieku rokas veido 18 mazākas sirdis. ”Mīlestība – tas ir viss! Tas ir brīnums un reizē pats dabiskākais, kas var būt. /Ē. M. Remarks/ Dzīvosim mīlestībā! Skaistiem mirkļiem bagātu un mīlestības pilnu Valentīndienu!” – tāds ir Liepāja/Triobet apsveikums komandas Instagram, Twitter un Facebook kontos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Skaties.lv pievienojas liepājniekiem un vēl mīlestības pilnu Valntīna dienu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas