Latvijas repa zvaigznes Ozols un Arstarulsmirus vērtē labākos valsts brīvrunātājus

0 komentāri

Pagājušās nedēļas ceturtdienā par virtuozākā brīvrunātāja titulu sacentās Latvijas hiphopa un repa jaudīgākie pārstāvji, kuru vidū jau zināmi vārdi, kā arī uzlecošās zvaigznes. Šīs sacensības īpašas ar to, ka to laikā dalībniekiem aizliegts savos tekstos izmantot necenzētus vārdus. Sacensību žūrijā bija ļoti zināmas un kolorītas personas: Ozols, Arstarulsmirus un Ansis Kolmanis.

Brīvrunu batlā Štuka par bazaru piedalījās astoņi dalībnieki no visas Latvijas, tostarp pagājušā gada uzvarētājs un paša pirmā Ghetto Brīvrunu batla vadītājs Edavārdi, kurš zināms ikvienam latviešu repa mīļotājam, tāpat arī 2013. gada uzvarētājs Stobrs, kurš izpelnījies pasākuma apmeklētāju lielas simpātijas. Ar viņiem spēkiem mērosies vairākkārtējs brīvrunu batla un bītboksa batla dalībnieks, repa analizētājs Abra, vietējais Grīziņkalna puika Reiss, kas ir aktīvs dalībnieks dažādos batlos, Lauris Krauklis, kurš, lai dabūtu naudu, iet uz darbu, bet lai dabūtu baudu – iet repot, gados jaunais cesonis Kažoks, kurš repo jau no astotās klases, kā arī Sezams, kurš tekstus neraksta un pats uzskata, ka līdz repam ir tālu, tomēr viņš ir pārsteidzis ar savām brīvrunas prasmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: lieliskās repa divkaujas Grīziņkalnā

Spēcīgos dalībniekus vērtēja nopietna žūrija: reperis, bītmeikers, hiphopa producents un viens no Dirty Deal Audio pārstāvjiem Ansis Kolmanis, ilggadējs Ghetto Brīvrunu batla žūrijas dalībnieks Ģirts Rozentāls, kurš plašāk zināms kā Ozols, un viens no Latvijā pazīstamākajiem māksliniekiem un producentiem Arstarulsmirus, par kura repošanas prasmēm pārliecinājās daudzi, kad viņš vēl bija pazīstams kā skatuves mākslinieks Gustavo.

VIDEO: labāko brīvrunātāju duelis sacensību finālā

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas