Kopā gan priekos, gan bēdās – UFC zvaigznes un viņa draudzenes skaistais mīlas stāsts

0 komentāri

UFC zvaigzne un īru sportists Konors Makgregors var būt ļoti laimīgs puisis, jo jau astoņus gadus viņa draudzene ir Dī Devlina. Pāris šo gadu laikā pabijis kopā gan priekos, gan bēdās. Pāra skaistajam mīlas stāstam pamatā ir tas, ka arī Dī ir īriete, turklāt allaž bijusi blakus Konoram pirms viņš kļuva par zvaigzni.

28 gadus vecais sportists The Irish Mirror laikrakstam sacīja: “Dī visus šos gadus ir ļoti smagi strādājusi kopā ar mani. Viņa man atradās līdzās, kad biju absolūti nekas.” Gada sākumā UFC zvaigzne atklāja, ka kopā ar draudzeni ir jau astoņus gadus: “Šobrīd esam kopā jau astoņus gadus. Pajautājiet Dī, viņa jums pateiks precīzus datumus. Esam kopā jau ilgu laiku. Viņa vienmēr bijusi man blakus.” Pilno materiālu par Konoru Makgregoru un viņa draudzeni lasi .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Makgregora draudzene ir viņa liekākā fane

Konors Makgregors uzsvēra Dī nozīmību sportista dzīvē: “Draudzene bijusi ar mani kopš paša sākuma.  Ja nebūtu viņas, iespējams, es nebūtu slavens.”

FOTO: Gan Dī, gan Konors ir lieli modes fani

FOTO: Dī ekskluzīvās dārglietas

FOTO: Kopā gan priekos, gan bēdās

FOTO: Arī Makgregora draudzenei piestāv čempiona josta

FOTO: Dī un Konors bieži kopā trenējas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas