Kas ir skaistā un talantīgā daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska?

0 komentāri

17 gadus jaunā, uzlecošā pasaules daiļslidošanas zvaigzne Angelīna Kučvaļska ir latviete. Skaistā sportiste daudz uzmanību pievērsusi ar lielo talantu un lieliskajām prasmēm, turklāt šogad viņa šokēja Eiropu – ar jaunu Latvijas rekordu ieguva ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Sportistei ir ciešas attiecības ar savu treneri Jekaterīnu Platonovu, kura Kučvaļskai ir kā otrā mamma. Labās attiecības ir viens no Angelīnas panākuma stūrakmeņiem, taču mīlestība pret daiļslidošana sportistei ir milzīga. Kad daiļslidotāja februāra sākumā viesojās Overtime TV studijā, tad talantīgā latviete spilgti atcerējās to, kā pēc lieliskā snieguma izvēles programmā Bratislavā skatītāji cēlās kājās, aplaudējot jaunajai sportistei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: skaistā un talantīgā daiļslidotāja

Angelīna sāka slidot jau trīs gadu vecumā un vēl joprojām izbauda prieku, ko sniedz daiļslidošana. 17 gadus jaunā Latvijas daiļslidotāja Eiropas čempionātā Bratislavā īsajā programmā nopelnīja 58,99 punktus un uzstādīja jaunu valsts rekordu. Savu izcilo sniegumu Kučvaļska turpināja arī izvēlas programmā, kur ieguva tieši 118 punktus, un sacensībās kopumā iegūstot 176, 99 punktus. Tikai 17 gadu vecumā skaistā un talantīgā sportiste laboja Latvijas rekordu un visai pasaulei pieteica savu vārdu.

VIDEO: februāra sākumā Angelina viesojās Overtime TV raidījumā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas