Kā laukumā pazaudēt kurpi, pakrist un izskatīties stulbi – NBA novembra smieklīgākie brīži

0 komentāri

Par pasaules spēcīgāko basketbola līgu jau ilgi tiek dēvēta NBA, kur šobrīd savu meistarību slīpē arī mūsu latviešu spēlētājs Kristaps Porziņģis. Tomēr bieži vien arī pasaules labākie spēlētāji un profesionāli basketbolisti laukumā iedzīvojas smieklīgos brīžos. Līga apkopojusi novembra amizantākās epizodes, un tās ir ļoti raibas!

Šoreiz novembra amizantākajās epizodēs iekļuvušas tādas līgas superzvaigznes kā Kevins Durants, Serdžs Ibaka un Bleiks Grifins. Šķiet, ka Thunder komandas ekipējuma menedžerim vajadzētu padomāt par spēlētāju apaviem, jo šajā mēnesī veselas trīs reizes mača laikā bez kurpes palika vienības līderi. Tāpat video apkopojumā ir vairākas spēlētāju dīvainās rīcības, kas komandas galvenajiem treneriem sagādājušās īstas galvassāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: novembra NBA muļķīgākie brīži

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas