Interneta hits: iespējams, pasaules talantīgākais suns, kurš spēlē futbolu

0 komentāri

Suns nereti tiek dēvēts par cilvēka labāko draugu un bieži vien nododas arī saimnieku vaļaspriekiem. Interneta vidē ārkārtīgi populārs kļuvis video, kurā suns ļoti prasmīgi pludmalē spēlē futbolu ar cilvēkiem. Nepilnas diennakts laikā video sakrājis jau vairāk nekā 15 miljonu skatījumu.

Jaukais sunītis visai priecīgi iesaistījās futbola spēlē ar saviem saimniekiem un vairākas reizes akrobātiski piespēlēja bumbu atpakaļ cilvēkiem. Kā interneta komentāros norāda vairāki lietotāji, tad šis suns, iespējams, ir talantīgākais visā pasaulē. Bet citi smej: “Šis suns prot spēlēt futbolu labāk par mani.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Suns ļoti prasmīgi spēlē futbolu

Altinha With Scotch And Friends… Credit: ViralHog

Posted by S. Saint on trešdiena, 2016. gada 3. februāris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas