Futbola brīvmākslinieks veic apbrīnojamu sitienu

0 komentāri

Nereti futbola prasmes var izmantot arī citos sporta veidos. Kāds futbola brīvmākslinieks parādījis lieliskas bumbas pārvaldīšanas spējas, turklāt skaisti spēja apaļo priekšmetu raidīt basketbola grozā. Vispirms futbolists bumbu ar papēdi pārmeta pāri savai galvai, un pēc tam to skaisti no gaisa raidīja grozā.

Katru gadu Red Bull kompānija rīko ielu futbola improvizācijas turnīru, kur sacenšas visi labākie pasaules futbola bumbas pārvaldītāji. Iespējams, ka arī nākamā gada sacensībās ieraudzīsim arī šo puisi. Pērn šajās freestyle sacensībās triumfēja brits Endrū Hendersons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas