FOTO: valdzinošās Ventspils karsējas apbur publiku ar iespaidīgiem trikiem

0 komentāri

Svētdien, Liepājas Olimpiskajā centrā notika sporta krāšņākie svētki – LBL Zvaigžņu Spēle 2016, kurā sacentās LBL izlase pret Leģionāru izlasi. Spēles starplaikā risinājās dažādi konkursi, tostarp viens no gaidītākajiem – karsējmeiteņu konkurss. Lūk, bildes ar valdzinošajām BK Ventspils karsējmeitenēm.

Šogad karsējmeiteņu konkursā otro vietu dalīja četrkārtējās konkursa uzvarētājas no BK Ventspils un 2013.gada uzvarētājas Latvijas Universitāte karsējas, bet trešo vietu ieguva – BK Ventspils juniores. Lūk, bildes ar draiskajām karsējmeitenēm no LBL Zvaigžņu Spēles!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: BK Ventspils karsējmeiteņu priekšnesums LBL Zvaigžņu Spēlē 2016

FOTO: BK Ventspils karsējmeitenes- juniores, priecē publiku

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas