FOTO: vai visu laiku sliktākās futbolistu formas?

0 komentāri

Spānijas ceturtās līgas komanda Deportivo Palencia prezentējusi jaunos komandas formastērpus, bet tie izraisījuši visai lielu ažiotāžu, turklāt interneta vidē piedēvēti kā visu laiku sliktākie.

Jaunais futbolistu formastērps ir izstrādāts ar cilvēka anatomisko uzbūvi, tāpēc tas sacēlis visai lielu ažiotāžu. Vairāki to sauc par pretīgu un visu laiku sliktāko formastērpu kāds futbola vēsturē redzēts. Futbolisti jaunajā apģērbā izskatās kā bez ādas. Interesanti, ka līdzjutēji jau var iegādāties jauno kreklu un tas maksā 50 eiro. Spānijas ceturtās līgas turnīra tabulā Deportivo Palencia šobrīd cīnās par iekļūšanu trešajā līgā. Pagaidām Deportivo ar 75 punktiem ieņem trešo vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Deportivo Palencia savādās formas

VIDEO: neierastās formas prezentācija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas