Foto: Porziņģis filmējas reklāmā ar futbola leģendu Verpakovski

0 komentāri

Latviešu talantīgais baskatbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv NBA komandu Ņujorkas Knicks, pēc sezonas beigām ir atlidojis uz pāris nedēļām, uz dzimto zemi Latviju!

Savos sociālajos tīklos Porziņģis ir ievietojis kopīgu bildi ar futbola leģendu, visu laiku rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju Māri Verpakovski, kurš uz doto brīdi ir futbola kluba Liepāja prezidents. Pie bildes Kristaps ir pierakstījis tekstu: ”Filmējam reklāmu kopā ar futbola leģendu Māri Verpakovski, drīzumā ekrānos!” Tā kā Porziņģis ir liels futbola kluba Liepāja atbalstītājs, ir aizdomas, ka reklāma būs saistīta tieši ar šo sporta veidu! Bet mums atliek tikai gaidīt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Foto: astoņas bildes, kurās Porziņģis ir kopā ar ģimeni

FOTO: stila ikona Porziņģis! 10 stilīgākās basketbolista bildes

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas