FOTO: nobalso par seksīgākajām LBL karsējmeitenēm!

4 komentāri

Ir pienācis laiks noskaidrot, kuras ir Latvijas Basketbola līgas pašas seksīgākās karsējmeitenes! Nobalso par savām favorītēm, kuru dejas, skatuves tēls un harizma liek tev smaidīt un pavilkties! Lai atvieglotu balsošanu, esam sagatavojuši galerijas ar katras komandas karsējmeiteņu bildēm! Noskaties un nobalso!

Zem balsošanas ailītes esam sagatavojuši galerijas, kuras noskatoties vari droši atdot savu balsi par seksīgākajām LBL karsējmeitenēm. Par šo titulu cīnās – BK Ventspils, BK Valmieras/Ordo, BK Liepājas/ Triobet, BK Barons, BK Jēkabpils, BK Latvijas Universitātes, BK Jelgavas, BK Jūrmalas/ Fēnikss un BK VEF Rīgas karsējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

BK Latvijas Universitāte karsējmeitenes

BK Ventspils karsējas

BK Valmieras/ Ordo karsējas

BK Jēkabpils karsējas

BK Liepājas/ Triobet karsējas

BK Barons karsējas

BK VEF Rīga karsējas

FOTO: BK Jelgavas karsējas

FOTO: BK Jūrmalas/ Fēnikss karsējas

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ingus
  +2

  Ingus

  Neproporcionāls bilžu sadalijums!
  Ja rīko konkursu ir jāsagatavojas, šobrīd arī par sūdu balsojot starp sakaltušām kakām vinnētu vismīkstākā... tieši šāds ir salīdzinājums šim konkursam no autora puses!
  Sūds ne konkurs un atbilstoši rezultātm, kas jau šobrīd redzams var saprast ko ar to domāju!
  Zaudēs tas kam nav bilžu vai to ir mazāk un ja starp zem 10 bildēm var ielikt miglubildi, jeibogu labāk sēdi mājās un nedari neko, ko sauc par konkursu!

  26.03.2016 09:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas