FOTO: kārdinošās MXGP meitenes pozē uz močiem un zirgiem

4 komentāri

Šī gada 1. maijā Latvijā, Ķeguma mototrasē ar nosaukumu Zelta zirgs, notiks jaudīgākais motokrosa pasākums – Pasaules čempionāts motokrosā MXGP of Latvia posma izcīņa. Par godu šim sportiskajam pasākumam kārdinošās MXGP/Sportland Latvia meitenes ir sarūpējušas fotosesiju ar močiem un zirgiem.

Četras burvīgās meitenes ir – MXGP/ Sportland Latvia meitenes – Sanda , Laima , Simona un Monta. Šīs meitenes ir tās, kuras skatītājus informēs par visu, kas jāzina, lai nepalaistu garām labākos brīžus gan pirms sacensībām, gan pēc tām. Meitenes būs satiekamas dažādās izstādēs gan Rīgā, gan arī Igaunijā. Lūk, dažas bildes, kurās daiļās dāmas

FOTO: kārdinošās MXGP meitenes pozē uz močiem un zirgiem

4 komentāri

TOP komentāri

  • Hmm
    0

    Hmm

    Meitenes smukas, bildes gan tādas - nekādas.

    23.02.2016 10:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas