FOTO: interneta sensācija – britu futbolistu mēģina izsolīt Ebay

0 komentāri

Mikroblogošanas vietne Twitter.com kārtējo reizi izcēlusies ar saviem smieklīgajiem un gaumīgajiem jokiem. Nesenie notikumi par Rahīma Stērlinga pāreju uz Manchester City un Ikera Kasiljasa aiziešana no Madrides Real uzjundījusi lietotāju emocijas. Izveidotas smieklīgas karikatūras un dažādas fotomontāžas par britu futbolu, kur, piemēram, to izsola E-Bay.

Arī leģendārais vārtu vīrs Ikers Kasiljass, kurš nu jau pametis grandu Real, izpelnījies dažas karikatūras. Vienā no tām redzams, kādu likteni, iespējams, piemeklēs Davidu de Heju, ja tas pievienosies spāņu klubam, vai arī kā kluba prezidents Florenco Peress novērtēja vārtsarga milzīgo uzticību. Atgādinām, ka oficiālā preses konferencē spāņu spēlētājs atvadījās no kluba, savukārt britu uzbrucējs Stērlings par 49 miljoniem pievienojās City klubam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas