FOTO: iepazīsties ar fitmodeļu treneri Jevgēniju

0 komentāri

2016. gada 14. februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais fitnesa projekts – Fit Model Latvia 2016.

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi, uzsākot interesanto un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Protams, ka tas viss profesionālu treneru pavadībā. Gribam tevi iepazīstināt ar vienu no IFBB treneriem, un tas ir Jevgēnijs Mamikonjans. Jevgēnijs pēc izglītības ir veselības sporta speciālists ar sešu gadu pieredzi. Tu vari sastapt Jevgēniju My Fitness sporta zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Kāpēc nolēmi kļūt par fitnesa treneri?
Profesija izvēlējās mani, nevis es profesiju!
 
Kas tev šķiet vispievilcīgākais savā profesijā?
Komunikācija ar jauniem cilvēkiem, jaunu zināšanu apgūšana. Priecē tas, kad spēju palīdzēt piepildīt cilvēka izvirzītos mērķus.
 
Kas ir visgrūtākais fitnesa trenera darba gaitās?
Motivēt cilvēkus un iemācīt ticēt sev!
 
Kāds ir tavs vismīļākais vingrinājums?
Man nav konkrēts mīļākais vingrinājums, man vienkārši patīk trenēties.
 
Kā Tu pavadi savu brīvo laiku?
Paaugstinu savu zināšanas līmeni, attīstu savu personību, veidoju savu biznesu, interesē autosports, spēlēju ģitāru, lasu grāmatas.
 
Kas ir tavs elks?
Viktors Cojs, Arnolds Švarcenegers, Rokijs Balboa.
 
Kam Tu seko līdzi sociālajos tīklos?
Man interesē pašam sava dzīve, ne citu.
 
Tavs iecienītākais ēdiens?
Pica, lazanja, pasta, bet tas svētku dienās!
 
Tavas trīs labākās trenera rakstura īpašības?
Tas būtu jāspriež maniem klientiem.
 
Kāpēc pieteicies IFBB projektā?
Man tas ir gods, kad piedāvāja piedalīties šajā projektā, jo šeit es varu parādīt savas prasmes un zināšanas, kā treneris un palīdzēt meitenēm sasniegt rezultātus. Uzskatu, ka projekts ir laba motivācija citiem cilvēkiem sākt sportot un attīstīt sevi.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas