FOTO: iepazīsti fitnesa modeli un veselīgā dzīvesveida atbalstītāju Kazimieru

0 komentāri

2016.gada 14.februārī ar pirmo treniņu programmas dienu iesākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla MyFitness Latvija organizētais fitnesa projekts  Fit Model Latvia 2016.

Mērķtiecīgas 23  sievietes uzdrīkstējās un izaicināja sevi uzsākot interesanto, un emocionāli ļoti aizrautīgo 10 nedēļu treniņu projektu! Katrai no dalībniecēm ir savs mērķis, bet galvenais, kas vienos meitenes ir veselīgs un aktīvs dzīves veids! Turpinot iesākto rubriku mēs piedāvājm iepazīties ar vienu no dalībniecēm– Kazimieru Puzo, 30 gadus jauno sabiedrisko attiecību speciālisti! Lūk, Kazimiera atbild uz jautājumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Kazimiera Puzo

Pēc tavām domām, kas būs priekš tevis – pats grūtākais projektā?

Fotografēšanās un lielais iznāciens 24.aprīlī. Esmu radusi strādāt ar publiku, tomēr ne šādā griezumā, kas man noteikti būs lieliska pieredze.

Pēdējā grāmata, kuru izlasīji?

Diemžēl dzīves ritma dēļ pēdējo grāmatu, ko lasīju sev, tā arī neizlasīju. Tā bija Garšas fizioloģija. Tomēr tas nenozīmē, ka mūsu ģimenē nelasa – tieši otrādi, mēs lasām ļoti daudz un vairakkārt – pasakas, izzinošās enciklopēdijas, dažādus stāstus bērniem utt. Bērniem ļoti patīk un ar vīru viņiem lasām katru dienu.

Tava sapņu valsts?

Latvija. Es mīlu savu valsti un dzīvoju savā valstī. Ja mana sapņu valsts būtu kāda cita, noteikti jau sen tur būtu aizbraukusi un dzīvotu

Mīļākā ķermeņa vieta tevī (sejā, augumā)?

Man patīk mans smaids, viduklis un dibens.

Tavs hobijs?

Man ļoti patīk fiziskās aktivitātes un veselīgais dzīvesveids. Tāpēc arī pieteicos šim projektam. Kopš vasaras rakstu Facebook blogu GoRawandSlow, un ar mammu cenšos regulāri apmeklēt īstu pirti ar slotiņām. Brīvajā laikā labprāt gatavoju arī veselīgos jeb raw saldumus, kuru pamatā ir dabīgas un kvalitatīvas sastāvdaļas – rieksti, sēklas, medus, augļi.

Ko tu vari darīt stundām ilgi?

Es varu gatavot ēst – jo tas man sagādā baudu, liek atbrīvoties vai tieši iedvesmoties. Citreiz vienkārši šķirstu recepšu grāmatas kā tādu daiļliteratūru.

Tavs dzīves moto?

Būt kustībā un būt progresā! Nečīkstēt un neīdēt! Ja nesanāk, mainīt virzienu un atkal virzīties uz priekšu! Izraudāties gan citreiz var – tas atbrīvo. Bet, ja daudz sporto, tad arī raudāt negribas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas