FOTO: Ghetto Basket uzvarētāji iekaro ASV un satiek Porziņģi

2 komentāri

Aizvadītās Ghetto Games 7. sezonas basketbola uzvarētāji Nauris Miezis, Kristaps Jurjāns, Andris Epners no komandas Viss.lv/Probasketball un Rihards Ginters (2014. gada uzvarētājs no komandas ARMET), kurš šajā ceļojumā puišiem ir pievienojies, šobrīd bauda saldos uzvaras augļus ASV( arī Jānis Āre bija starp uzvarētājiem, taču uz ASV kopā ar biedriem nedevās). Puiši uzvarēja Ghetto Basket turnīrā, iegūstot tiesības braukt uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Šo braucienu sponsorē Ghetto Games draugs Andris Biedriņš, kurš 2. aprīlī nosvinēja savu 30 gadu jubileju.

Andris Biedriņš ir Ghetto Games draugs jau no pašiem pirmsākumiem, un sponsorē galveno balvu – ceļojumu uz Ņujorku. Uzvarētājiem ir iespēja baudīt NBA spēli, apmeklēt ievērojamākās vietas un populārākos muzejus. Tā kā šī komanda ir kļuvusi par čempioniem pēdējos trīs gadus, puiši viesojas arī Vašingtonā un Filadelfijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Ghetto Basket uzvarētāji apmeklē Knicks spēli un satiek Porziņģi

FOTO: Ghetto Basket uzvarētāji iekaro ASV

FOTO: Andris Biedriņš

2 komentāri

TOP komentāri

 • Autors
  0

  Autors

  Informācija tika ievietota balstoties uz atsūtīto preses relīzi. Bet par Jāni Āri piekrītu. Par viņu info jau ielikt rakstā ;)

  04.04.2016 19:22

 • Rieksts
  0

  Rieksts

  Jānis Āre arii ir starp tiem kas izcīnija, tikai netika uz USA... autor piestradajam pie informacijas ;)

  04.04.2016 16:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas