FOTO: Daiļās, elegantās un satraucošās Miss Bikini Fitness meitenes projekta noslēgumā

0 komentāri

Ar lielām ovācijām tika sagaidītas pavasara projekta Miss Bikini Fitness 2015 trīsdesmit viena fināliste. Dalībnieces IFBB Latvijas čempionāta ietvaros pirmo reizi piedalījās  sporta sacensībās.

Sacensības izvērtās par lielisku sportisko šovu kā skatītājiem, tā arī pašām dalībniecēm. Meitenes bija ļoti plastiskas, ar labu fizisko sagatavotību, skaistām ķermeņa proporcijām un apburošiem smaidiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nominācijā Miss Bikini Fitness 2015 meitenes startēja divās auguma kategorijās. Projekta finālistu godalgotais trijnieks pirmā kategorijā – Dana Turecka, Ivanda Laizāne, Ilvija Belicka. Otrajā kategorijā vietas tika sadalītas šādi – Santa Liepiņa, Diāna Dāvida, Laura Zviedre.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas