FOTO: BK Ventspils basketbolisti apmainās vietām ar studentiem un gatavo ēst

0 komentāri

Basketbola Klubs Ventspils un  Ventspils Tehnikums nolēma, ka 2016. gada 15. marts būs ”Maināmies vietām” diena. Tāpēc BK Ventspils komanda devās uz Ventspils Tehnikumu, lai ieņemt skolas audzēkņu vietu, savukārt Ventspils Tehnikuma basketbola komanda devās uz Olimpiskā centra Ventspils Basketbola halli, kurā aizvadīja treniņu Kārļa Muižnieka, Ginta Fogeļa un Māra Bružika vadībā.

BK Ventspils spēlētāji Ventspils Tehnikumā tika apmācīti ēdināšanas pakalpojumu arodā – tika sagatavoti salāti, dekorēta kūka, sagatavoti veselīgi kokteiļi, kā arī apmācīti pareizi servēt svētku galdu. Kā atzina BK Ventspils spēlētāji, tad ikdienā viņa ar ēdienu gatavošanu nenodarbojas, jo tam neatliek laika, tomēr šoreiz jaunajās Ventspils Tehnikuma telpās to darījuši ar lielu prieku un aizrautību. Spēlētāji atzina, ka šī arī bijusi  lieliska iespēja pabūt citādākā vidē ar saviem komandas biedriem, mazliet atbrīvot galvas no basketbola, kas ļauj sagatavoties sezonas svarīgākām spēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: BK Ventspils iejūtas studentu lomā un gatavo ēst

FOTO: BK Ventspils laukumā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas