FOTO: ātrums un daile – sagaidi karstās Monster Energy meitenes Latvijā

0 komentāri

Vai tas būtu pasaules čempionāts rallijkrosā, MotoGP sacīkstes, motokross vai pasaules čempionāts spīdvejā, trasē, apkārt trasei un pavisam noteikti blakus pašiem braucējiem ir karstās Monster Energy meitenes.

Jau 18. jūlijā pasaules čempionāts spīdvejā notiks tepat pie mums – Daugavpils Lokomotīves stadionā risināsies Latvijas Grand Prix. Un kopā ar pasaules ātrākajiem spīdveja braucējiem Taiu Vofindenu, Gregu Henkoku, Nikiju Pedersenu, Latvijā ieradīsies arī karstā Monster Energy meitenes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas