Dubaijas policistam cietumsods par Mesi pases rādīšanu sociālajos medijos

0 komentāri

Tiesa Dubaijā pirmdien piesprieda viena mēneša cietumsodu policistam par to, ka viņš bija sociālajos medijos publicējis videoierakstu, kurā redzama Argentīnas futbola zvaigznes Lionela Mesi pase, vēstīja Apvienoto Arābu Emirātu plašsaziņas līdzekļi.

Policists Dž. Dž. tika kritizēts par to, ka bija ”ļaunprātīgi izmantojis telekomunikāciju sistēmu”, ziņoja laikraksts The Gulf News savā interneta vietnē. Policists atzina savu vainu un to, ka rīkojies nepareizi, ar savu viedtālruni augšupielādējot šo video uz attēlu kopīgošanas sociālo tīklu Snapchat. Šis incidents notika decembrī Dubaijas lidostā, kur Mesi bija atlidojis, dodoties uz pasaules futbola balvu pasniegšanas ceremoniju, kurā viņš tika apbalvots kā gada labākais spēlētājs. AAE policists gribēja nofotografēties kopā ar slaveno futbolistu, bet saņēma noraidošu atbildi, ka Mesi ir noguris no šā lidojuma.

“Tad es devos uz pasu kontroli un pamanīju, ka tur ir atstāta Mesi pase, paņēmu to un uzfilmēju video, kurā es esmu redzams, turot šo pasi,” janvārī ziņoja laikraksts The National, citējot policista teikto.

FOTO: Lionels Mesi

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas