Desmit skandalozi futbolisti, kuri lietojuši aizliegtās vielas

0 komentāri

2. Kolo Turē

2/11

Fernando Koutu

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Fernando jau savu futbolista karjeru noslēdzis, bet viņš bija labi pazīstams Portugāles izlases centra aizsargs. Koutu karjeras laikā pārstāvēja dzimtās Porto rindas, kā arī slaveno Barcelona vienību. 2001. gadā, pārstāvot Romas Lazio vienību, aizsargu pieķēra dopinga lietošanā. Portugāli nācās izciest četru mēnešu diskvalifikāciju un samaksāt 60 tūkstošu dolāru lielu naudas sodu.

2. Kolo Turē

2/11
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas