Cēli! Golferis uzdāvina ziedus un šokolādi fanei, kurai nejauši ar bumbiņu pārsita galvu

2 komentāri

Arī golfs var būt ļoti draudīgs un bīstams sporta veids skatītājiem. Kādai atbalstītājai The Dean & DeLuca Invitational turnīrā Tonija Fino raidītā bumbiņa trāpījusi pa galvu un meitenei nācās uzlikt dažas šuves. Pēcāk sportists veica cēlu žestu un līdzjutējai uzdāvināja ziedus un šokolādi.

“Šis ir Tonijs Fino. Vakar golfa turnīrā viņa sistā bumbiņa atsitās pret manu galvu un aizlidoja atpakaļ laukumā. Par laimi man viss ir kārtībā – bija nepieciešamas tikai dažas šuves. Pēc tam viņš nodemonstrēja skaistu žestu un parādījās pie manām durvīm ar ziediem, šokolādēm, kartīti. Un viņš palika un aprunājās. Novēlu tev visu labāko un veiksmi nākotnē. Tava jaunā kaislīgākā fane Elisa.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: sportista cēlā rīcība

2 komentāri

TOP komentāri

 • es
  0

  es

  ko nozīmē lēti atpirkās, kā jau mums interesē tikai nauda nekas cits

  30.05.2016 21:43

 • ssssss
  0

  ssssss

  Manuprāt, lēti atpirkās.

  30.05.2016 21:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas