Barons/LDz karsējmeitenes – valdzinošas arī ārpus Sokolova studijas

0 komentāri

Portāls Skaties.lv uzsāk jaunu rubriku – Iepazīsti LBL karsējmeitenes! Turpmākajās nedēļās piedāvāsim fotogaleriju ar Aldaris LBL vienību karsējmeitenēm! Šoreiz piedāvājam nelielu ieskatu Rīgas komandas Barons/LDz meiteņu ikdienā un aizkulisēs.

Barons karsējmeitenes raidījuma Overtime TV skatītāji un Skaties.lv lasītāji atzina par Simpātiskāko sporta komandu Latvijā. Barons meitenes ar prieku izmantoja balvu – iespēju fotografēties pie skandalozā Aleksandra Sokolova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šogad Barons līdzjutējus centīsimies pārsteigt ar vēl lielāku dažādību gan deju dziesmu izvēlē, gan horeogrāfijas izveidē, kā arī rādīt vēl sarežģītākus trikus! Sezonas sākums ir aizritējis lieliski, jaunpienācējas ir iejutušās mūsu ģimenē, treniņi kļūst aizvien grūtāki, un mēs kļūstam aizvien stiprākas,” par sezonas sākumu saka viena no karsējmeiteņu vadītājām Dagnija.

FOTO: satriecošās Barons/LDz karsējmeitenes

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas