Dāvja Bertāna Laboral Kutxa Eirolīgas spēlē piekāpjas Olympiacos

Vāji aizvadot otro puslaiku, zaudējumu Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 ceturtās kārtas mačā zaudējumu piektdien piedzīvoja Dāvja Bertāna pārstāvētā Spānijas komanda Vitorijas Laboral Kutxa, kas izbraukumā ar 64:76 piekāpās Grieķijas klubam Pireju Olympiacos.

Pirmo puslaiku Laboral Kutxa aizvadīja veiksmīgi, tā izskaņā izvirzoties vadībā ar desmit punktu pārsvaru – 35:25. Cīņas turpinājums gan vairs nebija tik sekmīgs, jo jau trešās ceturtdaļas izskaņā Olympiacos komanda izvirzījās vadībā ar 52:51. Savukārt noslēdzošais ceturksnis Vitorijas klubam bija ļoti neveiksmīgs – tā sākumā zaudēti 13 punkti pēc kārtas, kas mājiniekiem ļāva panākt jau 67:53, bet cīņas izskaņu veiksmīgi novadīt līdz uzvarai.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 39 sekundes, kuru laikā iemeta sešus punktus. Latvietis realizēja divus no septiņiem tālmetieniem, taču neiemeta nevienu no pieciem divpunktu metieniem.

Tāpat Bertāna rēķinā divi garām aizmesti soda metieni, trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena rezultatīva piespēle, viena piezīme un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas cīņu lika noslēgt ar -2 efektivitātes punktiem, kas bija sliktākais rādītājs komandā.

Grieķijas kluba rindās lielisku mačus aizvadīja Vasilis Spanulis, kurš guva 27 punktus.

Pie ļoti pārliecinošas uzvaras piektdien tika Latvijas speciālistu Ainara Bagatska un Artūra Štālberga trenētā Krievijas komanda Nizhny Novgorod, kas savā laukumā ar 109:90 pārspēja Stambulas Anadolu Efes.