Dāvja Bertāna 9 punkti neglābj Laboral Kutxa no zaudējuma Anadolu Efes

Eirolīgas TOP 16 mačā Vitorijas Laboral Kutxa savā laukumā ar 67:72 zaudēja Stambulas Anadolu Efes.

Vēl spēles 37.minūtē Laboral Kutxa bija vadībā ar 66:61. Tomēr atlikušajā laikā mājnieki guva tikai vienu punktu, uz ko Anadolu Efes basketbolisti atbildēja ar precīziem Stratosa Perpeloglu, Meta Dženingsa un Stīvena Lasmes metieniem, kas Stambulas klubam ļāva izcīnīt uzvaru ar 72:67.

Dāvis Bertāns spēlēja 16 minūtes, iemeta vienu no trim divpunktniekiem, divus no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem, kopā gūstot 9 punktus.