Dāvis Bertāns iemet 9 punktus, Laboral Kutxa pārspēj Bagatska Nizhny Novgorod

Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 trešās kārtas spēlē Dāvja Bertāna Laboral Kutxa savā laukumā ar 81:74 uzvarēja Ainara Bagatska trenēto Nizhny Novgorod. Bertāns Latvijas izlases galvenā trenera vadītā kluba grozā iemeta 9 punktus.

Līdz pat spēles 38.minūtei Nizhny Novgorod bija vadībā ar 70:69, un šķita, ka Bagatska klubs pēc panākuma TOP 16 pirmajā kārtā pār Emporio Armani, sagādās vēl vienu pārsteigumu. Tomēr Bertāns ar danku iesāka Laboral Kutxa izrāvienu 16:1, kas Spānijas klubam ļāva izcīnīt uzvaru ar 81:74.

Bertāns 24 minūtēs iemeta vienu no trim divpunktniekiem, divus no desmit tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Uzvarētājiem Maiks Džeimss guva 14, zaudētājiem Teilors Ročestijs 24 punktus.