Dāvim Bertānam astoņi punkti zaudējumā Maskavas CSKA

Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 spēlē Dāvja Bertāna Laboral Kutxa ceturtdien pēdējās minūtēs ar 74:81 piekāpās Krievijas superklubam Maskavas CSKA.

Laboral Kutxa pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 14 punktu pārsvaru, tomēr vēlāk CSKA samazināja rezultāta starpību. Noslēdzošais ceturksnis starp abām vienībām aizritēja punkts punktā. Priekšpēdējā minūtē Vitorijas klubam izdevās izvirzīties vadībā ar 72:71, taču minimālo pārsvaru noturēt neizdevās, un CSKA nākamajos uzbrukumos veica izrāvienu, izcīnot uzvaru ar 81:74.

Bertāns spēlēja 17 minūtes un 23 sekundes, iemetot astoņus punktus. Dāvis realizēja divus no trim tālmetieniem un divus no trim soda metieniem.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.