Daugaviņš iemet divus vārtus, Maskavas Dynamo ar 7:3 apspēlē Avangard

Kaspars Daugaviņš Kontinentālās Hokeja līgas spēlē guva divus vārtus, palīdzot Maskavas Dynamo ar 7:3 apspēlēt Omskas Avangard.

Harija Vītoliņa, Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma Maskavas Dynamo ceturtdien izbraukumā ar 7:3 uzvarēja vienu no spēcīgākajiem KHL Austrumu konferences klubiem Omskas Avangard. Divus vārtus guva vēl viens bijušais rīdzinieks Mets Robinsons.

Kaspars Daugaviņš abus vārtus guva spēles pēdējā trešdaļā. Vispirms Kaspars saņēmis ripu no Konstantīna Volkova, precīzi meta gar pašu tuvo vārtu stabu.

53.minūtē Daugaviņš saņēma 2 minūšu noraidījumu, kura laikā Avangard nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju. Kasparam atgriežoties laukumā, Reizvihs joprojām bija laukuma malā, un Latvijas izlases uzbrucējs izmantoja paviršu Avangard aizsarga Ņikitas Pivcakina spēli un iemeta ripu tukšos vārtos.