Daugaviņam divi vārti, Karsumam vieni, Maskavas Dynamo apspēlē Slovan

Kaspars Daugaviņš iemet divus, Mārtiņš Karsums vienus vārtus, un Maskavas Dynamo savā laukumā ar 7:2 apspēlē Bratislavas Slovan.

Pirmās trešdaļas 7.minūtē Maskavas Dynamo uzbrucējs Konstantīns Gorovikovs vēl savā zonā pārtvēra piespēli, kopā ar Daugaviņu aizskrēja pretuzbrukumā un latviešu hokejista metiens Slovan vārtsargam bija netverams.

Trešajā periodā, kad rezultāts bija 5:2 Dynamo labā, Filips Novaks gandrīz no laukuma centra meta ripu Slovan zonā, trāpīja pa aizsarga Jana Breičaka slidu, pirmais pie ripas bija Daugaviņš, viņa pirmo metienu Jaroslavs Januss atvairīja, bet atsisto ripu Kaspars meta vārtos – 6:2 Dynamo labā.

Punktu spēlei pielika Mārtiņš Karsums, kurš saņēmis ripu no Maksima Karpova, ar plaukstas metienu septīto reizi pārspēja slovāku vārtsargu Janusu.

Tā bija Maskavas Dynamo 23 uzvara šosezon. Rietumu konferencē Harija Vītoliņa klubs ar 69 punktiem joprojām ir ceturtie, atpaliekot no Maskavas CSKA, Sanktpēterburgas SKA un Helsinku Jokerit.