Daugaviņa un Karsuma Maskavas Dynamo zaudē sērijas trešajā mačā

Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas trešajā mačā Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma Maskavas Dynamo pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv.

Maskavas Dynamo pēc pirmdienas zaudējuma Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā nokļuvuši iedzinējos 1-2.

Pirmajā trešdaļā Mikaels Tērnbergs izvirzīja Lokomotiv vadībā, bet otrā perioda beigās Sergejs Soins izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus Lokomotiv uzbrucējs Daņils Apaļkovs guva papildlaika 11. minūtē, kad viņa mestā ripa trāpīja vārtsargam Aleksandram Lazušinam, un pārlidojusi viņam pāri, iekrita vārtos.