Daugaviņa un Karsuma Maskavas Dynamo izlīdzina rezultātu sērijā pret Lokomotiv

Latvijas izlases uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas Dynamo komanda, ko trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē otrdien ar 3:0 izbraukumā apspēlēja Jaroslavļas Lokomotiv, sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 2-2.

Mača rezultāts tika atklāts tikai 29. minūtē, kad izcēlās Maskavas Dynamo hokejists Aleksandrs Osipovs, bet nepilnas desmit minūtes vēlāk Vladimirs Brjukvins panāca jau 2:0. Jaroslavļas klubam tā arī neizdevās atslēgt viesu komandas vārtus, turklāt 56. minūtē Deniss Kokarevs guva Maskavas kluba trešos vārtus.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un astoņas sekundes, izpildot trīs nesekmīgus metienus par pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis zaudēja abos iemetienos.

Tikmēr Karsums nospēlēja 15 minūtes un 28 sekundes, veicot divus metienus. Latvijas uzbrucējs zaudēja abos iemetienos un veica vienu spēka paņēmienu. Šīs sērijas nākamais mačs ceturtdien norisināsies Maskavā.