Crystal Palace premjerlīgas mačā ar 3:1 apspēlē West Ham

Veiksmīgi sava trenera Alana Pardjū vadībā turpina spēlēt Crystal Palace, sestdien premjerlīgas mačā ar 3:1 uzvarot West Ham United futbolistus.

41. minūtē Glens Marejs, pateicoties rikošetam no West Ham aizsarga Ārona Kresvela, guva pirmos vārtus. 51. minūtē Skots Dans pēc stūra sitiena ar galvu vēlreiz pārspēja West Ham vārtsargu Adrianu. Pēc 12 minūtēm Marejs pēc viegla kontakta ar pretinieku krita netālu no soda laukuma un nopelnīja brīvsitienu. To izpildīja Džeisons Pančons, bet pats Marejs ar galvu guva komandas trešos vārtus. Vienīgos vārtus West Ham labā 76. minūtē guva Eners Valensia.