Žaļima divnieks paliek soli aiz goda pjedestāla

0 komentāri

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima ekipāža piektdien olimpiskajā Visteras trasē Kanādā tikai divas sekundes simtdaļas atpalika no uzvaras Pasaules kausa (PK) sezonas sestā posma pirmajās divnieku sacensības, tomēr, neskatoties uz mazo atstarpi, ar to nebija pietiekami kāpšanai uz goda pjedestāla.

Žaļims sacensībās piedalījās ar pieredzējušo stūmēju Intaru Dambi un pēc pirmā brauciena viņi bija tikai septītajā vietā, līdera Aleksandra Kasjanova ekipāžai zaudējot 0,17 sekundes. Tomēr otrajā braucienā Žaļima divnieks sasniedza otro laiku un ievērojami pietuvojās konkurentiem, bet noslēgumā tas tāpat deva tikai ceturto vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Dalītu pirmo vietu etapā ieņēma šveicieša Riko Pētera un Dienvidkorejas pilota Vona Jondžona ekipāžas, kuriem divu braucienu summā tikai 0,01 sekundi zaudēja Kasjanova divnieks, bet Žaļims bija vēl vienu simtdaļu lēnāks.

Pēc pirmā brauciena dienvidkorejietis bija otrais, bet Pēters atradās piektajā pozīcijā. Dienvidkorejas sportisti PK posmā uzvarēja pirmoreiz karjerā, kā arī kļuvuši par Pasaules kausa kopvērtējuma līderiem. Savukārt Kasjanovs pirms nedēļas svinēja pirmo uzvaru karjerā Pasaules kausa četrinieku sacensībās, bet tagad pirmoreiz karjerā kāpis uz goda pjedestāla arī divnieku ekipāžu konkurencē.

Šajās sacensībās piedalījās arī muguras savainojumu apārstējušais Latvijas vadošais pilots Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu, kuri uzvarētājiem summā zaudēja 0,15 sekundes, kas deva piekto vietu. Pēc pirmā brauciena viņi bija devītajā vietā, bet otrajā uzrādīja ceturto rezultātu.

Savukārt trešais Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Jāni Jansonu abus braucienus veica pieticīgi un summā ierindojās 18.vietā, no uzvaras atpaliekot par 1,51 sekundi.

Tikmēr līdzšinējais Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Frančesko Frīdrihs no Vācijas pēc pirmā brauciena bija trešais, bet otrajā savainojuma dēļ neizgāja uz starta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas