You Tube videorullīši palīdz kļūt par pasaules čempionu šķēpmešanā

0 komentāri

Tikko pasaules čempiona titulu šķēpmešanā izcīnījušā kenijieša Džuliusa Jego galvenais skolotājs ir You Tube videorullīši. 26 gadus vecajam sportistam nav sava trenera, bet You Tube atrodamie treniņu materiāli palīdzējuši Jego izcīnīt pasaules čempiona titulu!

Džuliusa Jego mestais šķēps aizlidoja 92,72 metrus, bet neviens no viņa sāncenšiem 90 metru robežu nepārvarēja. 2013.gadā Maskavā ar 87,17 m tālu metienu par pasaules čempionu kļuva čehs Viteslavs Veselijs, bet vēl pirms diviem gadiem Tegu, Dienvidkorejā, vācietim Matiasam de Zordo uzvarai pietika ar 86, 27 m tālu metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pekinā sudraba medaļu izcīnīja ēģiptietis Ihabs Abdelrahmans el Saīds ar rezultātu 88,99 m, bet bronzu nopelnīja soms Tero Pitkemeki, kura tālākais metiens bija 87,64 m.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas