Vieglatlētus sabiedē Daugavas stadiona paziņojums par maksas iekasēšanu

0 komentāri

Latvijas vieglatlēti, kas gatavojas olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, piedzīvojuši nepatīkamu pārsteigumu. Pie Daugavas stadiona durvīm parādījies uzraksts, ka viņiem pašiem būs jāmaksā par celiņu izmantošanu.

No 22. februāra sportistiem jāveic apmaksa par individuālu apmeklējumu – 2,50 eiro par treniņu. Šādu zīmīti pie Daugavas stadiona durvīm sev par lielu pārsteigumu šonedēļ ieraudzīja vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa ir viena no Latvijas sporta jaunajām cerībām, taču gatavošanos startam Rio pēkšņais paziņojums var pamatīgi iedragāt. Šodien sportiste atradās Rēzeknē un viedokli pauda telefoniski.

Un process patiešām ir iekustināts. Latvijas Vieglatlētikas savienība, pēc Daugavas stadiona administrācijas teiktā, janvārī par telpu izmantošanu palikusi parādā 2500 eiro.

Lai pārrunātu, kā situāciju risināt, šodien uz sanāksmi Daugavas stadionā pulcējās iesaistītās puses ar Izglītības ministrijas pārstāvi priekšgalā. Apspriede ilga pusotru stundu, taču beigu beigās risinājumu izdevās panākt.

Līgumu par turpmāko sadarbību vieglatlētikas savienība un stadiona pārstāvji parakstīs pirmdiena. Visi sportisti, kas gatavojas olimpiskajām spēlēm, varēs bez maksas apmeklēt treniņus.

Rīgā ir tikai divas vietas, kur vieglatlēti var trenēties – tie ir Daugavas stadions un Rīgas sporta manēža.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas