VIDEO: Zī un Zē vingro ar skolēniem, bet ZZ čempionāts svin 10 gadu jubileju!

0 komentāri

Šodien noslēgsies atklāšanas tūre vērienīgākajam Latvijas skolēnu sporta un prāta sacensībām ZZ čempionātam. Šogad pasākumam arī apaļa – 10 gadu jubileja, bet šo gadu laikā spēlēs ir izdevies pulcēt 1 miljonu dalībnieku no visas Latvijas!

Šorīt Zī un Zē viesojās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā, kur izvingrojās ar skolēniem un pastāstīja par ZZ čempionātu. Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts ir tradīcija, kas ik gadu vieno tūkstošiem skolēnu no 4.-12. klasei. Pērn ZZ Čempionāts pieteicās vairāk nekā 2000 klases no 400 skolām, aptverot vairāk nekā 100 Latvijas novadus un pilsētas. Komandas var pieteikties līdz 8. aprīlim, izpildot radošu mājasdarbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Zī un Zē vingro ar skolēniem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas