VIDEO: Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi pulcēs augsta līmeņa sportistus

0 komentāri

Sākusies gatavošanās Latvijā vērienīgākajām starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām Rīgas Kausi, kurās piedalīsies labākie Latvijas un ārzemju sportisti. Tās notiks tieši pēc nedēļas, Daugavas stadionā un šī gada Rīgas Kausos vairāki sportisti plāno izpildīt Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu.

Latvijas Vieglatlētikas prezidents Guntis Zālītis uzsvēra, ka sacensības ir ļoti svarīgas mūsu sportistiem, lai izpildītu normatīvus Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Sacensības ir rūpīgi plānotas, tādējādi piesaistot augstākā līmeņa vieglatlētus. Tikmēr sportiste Gunta Latiševa-Čudare iezīmēja, ka viss pavasaris pavadīts gatavojoties olimpiādei, turklāt maksimālā kondīcija vēl nav sasniegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzēts, ka sacīkstēs piedalīsies vieglatlēti no vairāk nekā 30 valstīm. Latviju pārstāvēs 35 labākie sportisti, starp kuriem arī Latvijas labākie tāllēcēji – Lauma Grīva, Māra Grīva, Aiga Grabuste, Elvijs Misāns un Jānis Leitis.

VIDEO: Guntis Zālītis un Gunta Latiševa-Čudare par gaidāmajām Rīgas Kausu sacensībām

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas