VIDEO: pasaules pludmales volejbola līdera Elisona smieklīgais meistarstiķis

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē par Eiropas čempioniem pludmales volejbolā kļuva Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, taču pasaules čempionātā, kas notika jūnijā, šogad triumfēja Brazīlijas duets Elisons Ceruti un Bruno Šmits, kas finālā pieveica mājinieku sportistus Numerdorfu un Vārenhorstu. Vienā no turnīra spēlēm Elisons izcēlās ar smieklīgu viltību.

Ceturtdaļfināla mačā pret amerikāņiem Džeikobu Gibsu un Keisiju Patersonu vienā no spēles izšķirošajiem brīžiem brazīlietis paveica, ko negaidītu. Viņa sistā bumba lidoja ārpus laukuma, bet Elisons ar kāju pavilka laukuma līniju, lai bumba piezemētos tajā un gūtu punktu. Viens no pasaules labākajiem pludmales volejbolistiem par šādu viltību izpelnījas ne tikai pretinieku, bet arī visu skatītāju smaidus. Par uzvaru turnīrā Brazīlijas duets saņēma 60 tūkstošus ASV dolāru.

#BeachVolleyballSituation*What a funny situation Hhahaha! A large dose of Beach Volleyball humor. Alison Cerutti killed it, well done man Hahhah ;) (y)#VolleyballAddicts #LikeUs #ShareUs #BVolleyballFunnySituation

Posted by Volleyball Addicts on svētdiena, 2015. gada 2. augusts

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas