VIDEO: par ko liecina dopinga pārbaudes latviešu sportistiem

1 komentārs

Pasaules uzmanību šobrīd piesaistījis Latvijā ražotais medikaments Mildronāts, kura aktīvā viela meldonijs no šī gada ir iekļauta pasaules antidopinga aģentūras aizliegto vielu sarakstā. Pēc krievu tenisistes Marijas Šarapovas paziņojuma, ka viņai pēc šī preparāta lietošanas kontatēta pozitīva dopinga analīzes, pasaules mediji pievērsušies šīs vielas analīzei.

Par to vai arī Latvijas sportisti ir lietojuši šo vielu un par ko šobrīd liecina dopinga pārbaudes mūsu sportistiem,  LNT 900 sekunžu žurnālists Mārtiņš Daugulis centās noskaidrot no valsts sporta medicīnas centra antidopinga vadītāja Gata Berķa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: par ko liecina dopinga pārbaudes latviešu sportistiem

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Mediji ir pievērsušies, bet vai no tās antidopinga laboratorijas tiek prasīti kaut kādi pamatojumi?Runā Kalviņš, tas saprotams, bet vai ir kāda speciālista pamatojumi, kādēl tas vai cits medikaments ir dopings? Ikviena zale lielās devās ir inde, ja to nepareizi lieto.

    13.03.2016 07:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas