VIDEO: Miesnieki/Ķekava līksmo pēc izcīnītā zelta pār Garkalni/Livonia

0 komentāri

Nedēļas nogalē ar finālspēli Upesciemā beidzās Latvijas regbija sezona, kurā Miesnieki ar 21:8 pārspēja iepriekšējo divu gadu čempionus – Livonijas regbistus. Un, lūk, kā līksmo miesnieki pēc izcīnītā zelta! Divus piezemējumus jauno čempionu labā izdarīja Leno Bramanis, vienu Artūrs Kozels, bet sudraba laureātiem savu 13. piezemējumu čempionātā veica Dāvis Jansons.

Pirmajā puslaikā bija daudz interesantu cīņu, taču rezultatīvas darbības tikai divas, kad pēc grupcīņas sev tradicionālajā manierē piezemējumu izdarīja Bramanis un Maksims Batrakovs iesita realizāciju, panākot 7:0 Miesnieku labā.

Atbildes piezemējumu Livonia pašā otrā puslaika sākumā pēc grupcīņas un Martina Ljanzberga piespēles pa malu veiksmīgi izlauzās Jansons, tomēr izlīdzinājumu panākt neizdevās – Kristapu Bērziņu aizsarga pozīcijā puslaikā nomainījušais Vitars Blošķis sita realizāciju garām.

VIDEO: ķekavnieku grandiozās svinības

Arī otro piezemējumu Miesniekiem izdarīja Bramanis burzmā pie ieskaites laukuma, un ar Batrakova iesisto realizāciju rezultāts kļuva 14:5, ko gan ātri vien samazināja Blošķis ar soda sitienu. 57. minūtē vēl vienu piezemējumu nākamo čempionu labā burzmā izdarīja Kozels, bet Batrakovs atkal bija precīzs panākot 21:8, kas arī izrādījās mača galarezultāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas