VIDEO: Maira Brieža pirmie vārdi pēc nokāpšanas no ringa

6 komentāri

Svētdienas vakarā, visas Arēnas Rīga skatītāji stāvēja kājās un skaļi aplaudēja latviešu bokserim Mairim Briedim, kurš izcīnīja vakanto Starptautiskās Boksa federācijas Interkontinentālo čempiona jostu smagajā svarā.

Pirmos vārdus pēc nokāpšanas no ringa Mairis Briedis teica intervijā Skaties.lv korespondentei Viktorijai Kamazai. Mairis atzinās, ka ir priecīgs par uzvaru savās mājās Latvijā un ka šī bija viena no svarīgākajām cīņām viņa karjerā. Briedis atzīmēja arī to, ka ir pateicīgs latviešu faniem, kuri viņu atbalstīja, jo viņam tas ir svarīgi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • Niko
  0

  Niko

  Viktorija, lūdzu nerunā visu latviešu vārdā, jo neviens Tev tādas tiesības nav devis. Apmierinies ar "savu pielūdzēju vārdā".

  23.02.2016 21:22

 • Ziperis
  0

  Ziperis

  Gacho kā vienmēr ar stulbumu izceļas

  22.02.2016 15:47

 • Homērs Simpsons
  0

  Homērs Simpsons

  Vairāk tādu foršumu kā Homēŗs ar Bārtu! Jiii haaa! Labs

  22.02.2016 14:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas