VIDEO: latvieši gatavi veikt nebijušu braucienu – ar laivu pāri okeānam līdz pat Riodežaneiro!

0 komentāri

Šodien pirmo reizi Latvijā nogādāta unikāla okeāna airu laiva. Ar to tiek plānota ekspedīcija. Laivu izmantos piedzīvojumu projektam. ”Ar divriteni un airu laivu uz Riodežaneiro olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm”

Kārlis Bardelis, viens no trakās ekspedīcijas idejas autoriem, pastāstīja, ka airu laiva ir unikāla, jo jau trīs reizes pārbrauksi pāri okeānam! Laivas garums ir septiņi metri, turklāt tā nodrošināta ar visu nepieciešamo, lai puiši šķērsotu Atlantijas okeānu!

Maršruts būs sadalīts divās daļās, vispirms ar velosipēdu plānos doties no Rīgas līdz Āfrikai, bet pēc tam no Āfrikas, pavadot trīs mēnešus laivā, vīri šķērsos Atlantijas okeānu un nokļūs galamērķī – Riodežaneiro. Kārlim garajā piedzīvojumā pievienosies Gints Barkovskis, un abi centīsies pieveikt garo maršrutu!

VIDEO: Kārlis un Gints stāsta par savu plānu šķērsot Atlantijas okeānu!

VIDEO: unikālā airu laiva un latviešu aizraujošā iecere

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas