VIDEO: kā tikt pie slaidām kājām kā Victoria’s Secret modelēm

0 komentāri

Daudzi uzdod mūžīgo jautājumu, par to, kā tikt pie slaidām kājām. Ja gribi panākt redzamu rezultātu un tikt pie uztrenētām, slaidām kājām, tad vislabāk ir vērsties pie profesionāla trenera, kādā no sporta zālēm. Taču ja nevari atļauties apmeklēt sporta nodarbības trenera pavadībā, iesaku veikt vingrinājumus mājas apstākļos.

Sākumā piefiksē to, ka nekādi treniņi tev nepalīdzēs, ja lietosi savā uzturā neveselīgu pārtiku. Jo kā zināms – sports un veselīgs uzturs ir panākumu atslēga veselam un slaidam ķermenim. Svarīgi ir ievērot regulārus treniņus. Ja domā, ka nodarbosies ar sportu pāris reizes nedēļā un pēc tam izlaidīsi vēl divas nedēļas vai pat mēnesi – par rezultātu vari aizmirst! Ir regulāri jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un jāseko līdzi savam uzturam. Lūk, video, kurā simpātiskā trenere rāda kā mājas apstākļos var tikt pie slaidām kājām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas