VIDEO: Jaunzēlandes regbists pārsteidz pasauli, ar cēlu žestu padarot laimīgu pusaudzi

0 komentāri

Pēc Pasaules kausa finālspēles starp Jaunzēlandes un Austrālijas regbistiem, kurā jaunzēlandieši trešo reizi kļuva par pasaules čempioniem, 14 gadus vecajam Čārlijam sapnis pārvērtās par īstenību.

Jau pēc apbalvošanas ceremonijas Čārlijs izskrēja uz laukuma, bet apsargs viņu pēc regbija labākajiem paraugiem nogāza uz laukuma. Šajā brīdī Jaunzēlandes spēlētāji neļāva Čārliju aizvest no laukuma, bet pasaules čempionu centrs Sonijs Bils Viljamss aplicis roku jaunā regbija fana pleciem, apgāja goda apli.

Foto

Un tad sekoja mirklis, ko Čārlijs, visticamāk, atcerēsies visu mūžu – Viljamss noņēma savu tikko izcīnīto zelta medaļu un uzlika pusaudzim. Čārlija prieks bija neaprakstāms – neticība, laime, sapņa pārvēršanās par īstenību – tas viss atmirdzēja viņa acīs!

Video

Jaunzēlandes regbija izlase sestdien spraigā Pasaules kausa izcīņas finālmačā nosargāja iekrāto punktu pārsvaru un ar 34:17 pārspēja Austrālijas komandu, izcīnot savu trešo čempionu titulu vēsturē.

Foto: Pasaules kausa fināls. Jaunzēlande – Austrālija 34:17

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas