VIDEO: Ikaunieci-Admidiņu lidostā sagaida ziedi, skūpsti un apsveikumi

0 komentāri

Pirmdien no Pekinas mājās atgriezās Latvijas vieglatlētikas izlase un mūsu vienīgā medaļniece – Laura Ikauniece-Admidiņa, kuru lidostā ar milzīgu rožu klēpi sagaidīja vīrs, līdzjutēji, Latvijas vieglatlētikas savienības, Jūrmalas domes un masu mediju pārstāvji.

Ikauniece-Admidiņa Pekinā izcīnīja bronzas medaļu un otro reizi sezonā laboja Latvijas rekordu septiņcīņā. Septiņu disciplīnu summā Laura ieguva 6516 punktus, un rekordu uzlaboja par 46 punktiem. Un tas par spīti tam, ka pēc pirmajām 4 disciplīnām Laura ieņēma tikai 13.vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šobrīd jau spēju aptvert Pekinā paveikto. Bet tagad man jau ir jauni mērķi – nevar gulēt uz veciem lauriem, bet tie, lai pagaidām paliek pie manis,” nogurusi, bet laimīga Rīgas lidostā bija Laura Ikauniece-Admidiņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas