VIDEO: Horhe Lara jau pirmajā raundā nokautē leģendāro Montielu

0 komentāri

25 gadus jaunais Horhe Lara (28-0-2, 20 nokauti) jau pirmajā raundā nokautēja leģendāro Fernando Montielu (54-6-2, 39 nokauti), kuram šogad apritēja 37 gadi.

Lai gan Montiels karjeras laikā izcīnījis daudz spožu uzvaru, tomēr cīņa pret talantīgo un perspektīvo meksikas bokseri Horhi Laru neizvērtās kā cerēta. Meksikas bokseris jau pirmā raundā ar labo āķi ”iznīcināja” pieredzējušo sportistu un drīzumā varētu cīnīties par pasaules čempiona titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Horhe Lara jau pirmajā raundā nokautē leģendāro Montielu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas