1 komentārs

Ernests Gulbis Monreālas Masters 1000 sērijas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā piektdien neizmantoja divas mačbumbas un ar rezultātu 7-5, 6-7 (7:9), 1-6 piekāpās ATP ranga līderim Novākam Džokovičam no Serbijas. Piedāvājam video ar labākajām izspēlēm no šā aizraujošā mača. Dažās epizodēs latvietis ar savu skaisto spēli izpelnījās skatītāju ovācijas.

Pēc ļoti neveiksmīga sezonas sākuma, šis latvietim bija sekmīgākais turnīrs šosezon. Tā laikā viņš guva tikpat uzvaru, cik visā līdzšinējā sezonā – piecas. Turklāt iepriekšējo reizi pie piecām uzvarām pēc kārtas Gulbis tika pērnā gada Francijas atklātajā čempionātā, kad viņa panākumu sēriju arī apturēja tieši Džokovičs.

Abi tenisisti iepriekš savā starpā bija tikušies sešas reizes, Gulbim svinot vienu uzvaru, kad viņš bija pārāks 2009.gada sākumā notikušajā Brisbenas ATP turnīrā. Nākamajos divos savstarpējos mačos Gulbis kopā spēja uzvarēt tikai septiņos geimos, bet pērnā “French Open” pusfinālā atņēma pretiniekam vienu setu.