VIDEO: emocionāls video, kurā meitene bez kājām piepilda savus sapņus!

1 komentārs

Divdesmit trīs gadus Kanja Sesere no Losandželosas ir piedzimusi bez kājām, tomēr tas viņai netraucē nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem un izbaudīt dzīvi! Šī meitene ir pierādījusi visiem, ka arī bez kājām var sasniegt savus mērķus un būt laimīgai!

Kad Kanja bija tikai nedēļu veca, vecāki viņu atstāja uz Budistu tempļa kāpnēm, Taizemē. Bet, par laimi, meiteni adoptēja, un piecu gadu vecumā kopā ar jaunajiem audžuvecākiem viņa pārcēlās uz Portlendu, Oregonas štatā. Šajā video meitene stāsta par savu ikdienu, par randiņiem un par savu kaisli pret ekstrēmajiem sporta veidiem – skeitbordu un sērfingu. Kanja cer piedalīties Ziemas paraolimpiskajās spēlēs, kuras norisināsies Dienvidkorejā 2018. gadā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Kanja Sesere

1 komentārs

TOP komentāri

  • Līgucis
    +2

    Līgucis

    Un lai tagad tik kāds pasaka - ai un vai, to es nevaru, tas man grūti! Attieksme nosaka visu - super meitene, super iedvesmojošs stāsts!

    18.01.2016 16:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas