VIDEO: Džordans Kilganons ar “danku” pāri mersedesam uzspridzina Grīziņkalnu

0 komentāri

Šogad Sprite Kings of Air ”SLAM DUNK” konkursā nebija bulterjeru maskās, nebija pasaules boksa dzīvās leģendas Roja Džonsa un Supermena. Un tomēr Ghetto Family pasākums arī šoreiz bija viens no aizraujošākajiem visā pasaulē!

Jau pašā vakara sākumā Sprite Kings of Air namatēvi Raimonds Elbakjans un Renārs Zeltiņš pārsteidza publiku ar ierašanos zirgu mugurās! Pārsteigumu sagādāja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, dueta Olas dziesmas #Prezidents laikā piedaloties priekšnesumā. Tomēr skaidrs, ka galvenās lomas šajā vakarā tēloja “dankeri”. Un vispirms jau Džordans Kilganons ar savu fenomenālo lēcienu pāri Mercedes kabrioletam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Milzīgu sajūsmu klātesošajos izsauca arī 165cm īsais Porters What’s Gravity? Meiberijs, kurš par godu tikai piecus centimetrus garākajam 1986.gada NBA ”SLAM DUNK” konkursa uzvarētājam Spadam Vebam izpildīja viņa Atlantas Hawks krekliņā.

Latvijas fanu favorīts – Moscow Open 2013 čempions Kristaps Dārgais – arī šoreiz savā mājas laukumā atzina pretinieku pārākumu. Toties līdzjutējus priecēja basketbola triku meistari Lords of Gravity, kuri nesen uzspridzināja sociālos tīklus visā pasaulē.

LABĀKIE FOTO NO SPRITE KINGS OF AIR:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas